P.H.U. BUDOMUR
BUDOWA DOMÓW
Wyszukiwarka

Nowoczesne budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej

Segmenty na sprzedaż w Pułtusku

Atrakcyjne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej położone w Pułtusku, blisko szkół, banku, poczty, sklepów. Atrakcyjne ceny.
Powierzchnia (…)

Transport okien i drzwi GRATIS !!!
Dostarczymy każde okno pod wskazany adres

Newsletter   

PHU BUDOMUR

HISTORIA FIRMY

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BUDOMUR istnieje od 1999 r.
Zajmujemy się przede wszystkim budową oraz remontem domów i budynków użyteczności publicznej. Pomagamy w realizowaniu planów o własnym domu, od wyboru projektu począwszy przez przygotowanie kosztorysów, wybór materiałów, załatwianie spraw urzędowych, na zrealizowaniu projektu skończywszy.
Firma BUDOMUR została założona w maju 1999 r. jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na dobre budownictwo. Siedzibą firmy jest Pułtusk. Obecnie nasza firma jest jedną z wiodących firm na rynku w rejonie Pułtuska i okolic. Budujemy zarówno domy jednorodzinne, jak i budynki administracyjno-biurowe oraz szkoły. Prowadzimy szereg prac z zakresu budownictwa. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi i inwestorami prywatnymi. Zakres wykonywanych robót obejmuje kompleksowe wykonanie obiektów: roboty ziemne, prace elewacyjno-ociepleniowe i wykończeniowe.
Naszym głównym priorytetem jest spełnienie oczekiwań klientów, co jest możliwe m. in. dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, mającymi ugruntowaną pozycję na rynku polskim. Zatrudniamy także wysokiej jakości profesjonalistów w każdej dziedzinie. Świadectwem tego jest wiele pozytywnych opinii wydanych przez naszych klientów i firmy, z którymi współpracujemy.
W 2009 r. PHU BUDOMUR znalazło się w gronie 100 najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na Mazowszu i zostało uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu 2009 przyznawanym przez Puls Biznesu.
P.H.U. BUDOMUR zajmuje się również sprzedażą okien i drzwi PCV i drewnianych, drzwi aluminiowych i stalowych oraz bram garażowych. Oferujemy duży wybór wzorów i kolorów oraz szereg akcesoriów (parapety, rolety, verticale, automatyka do bram). Zapraszamy do naszych biur w Pułtusku, Legionowie i Nasielsku w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy miłą i satysfakcjonującą współpracę. Stałym klientom zapewniamy większe rabaty, a nowi mogą liczyć na wiele promocji. Jakich? Sprawdź sam w dziale PROMOCJE.
Jesteśmy także przedstawicielami największych biur architektonicznych i projektowych w Polsce, m.in. Atrium, Archeton, Archon, Archipelag, Investprojekt, MTM Styl, Horyzont, L&M Lipińscy, Murator dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się wiele gotowych projektów domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych, handlowych, domków letniskowych oraz altan. Oferujemy także możliwość projektowania indywidualnego.